Встановлення дитячого ігрового майданчика в селищі Абрикосівка

Дата: 11.07.2017 10:41

Встановлення дитячого ігрового майданчика в селищі Абрикосівка

6 липня, напередодні свята Івана Купали, до якого приурочили цю подію, у селищі Абрикосівка був встановлений дитячий ігровий майданчик, на який так чекали наші жителі. Завдяки Великокопанівській сільській раді були придбані три ігрових комплекси. Це качалка-балансер, гойдалка та гірка.

До встановлення були задіяні батьки дітей з селища. Хочемо висловити подяку: Костовинський К., Рудому В., Колеснику М., Коротких А., Соловей О., Грибкову А., Андросову В., Рибнікову Ю., Романюк В., Поп О., Войцехівському А. та Базай А. Окрему подяку виносимо Засухіну Андрію за подарований щебінь для встановлення конструкцій та старості Абрикосівки Тимчак Л. А., спеціалісту із земельних питань Бучко О.М., інспектору по благоустрою Войцеховській О.В. які під своїм сумлінним керуванням зуміли так дружньо зібрати батьків та на одному подиху провести всю роботу зі встановлення!

Ця подія не може не радувати нас, як батьків. Тепер кожен день, проходячи повз майданчика, всі бачать щасливу дітвору. Їх веселий щебет доводить нам, що старання стількох людей принесли таку велику користь!

Діти – наше майбутнє! Тому ще раз висловлюємо величезну подяку від всіх батьків та особливо дітей всім причетним до встановлення майданчика людям! Дякуємо Вам та нехай Ваші добрі справи принесуть у відповідь тільки добро!

А для наших батьків та діток хочеться сказати, що не треба забувати перш за все про безпеку і не залишати найменших без догляду, а також берегти все те, що так щиро і з душею було зроблене для нас!

Батьківський комітет селища Абрикосівка