Батькам на замітку

Дата: 28.07.2017 10:42

Фото без описуЗміни в оплаті  за дитяче харчування у ДНЗ

Рішенням виконавчого комітету Великокопанівської сільської ради від  26 липня 2017 року внесено зміни до  "Положення про надання пільгових умов оплати харчування дітей у навчальних закладах".

Встановлено відсоткові частки оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах:

1. Зменшується на 50 відсотків розмір оплати харчування дітей у дошкільних  навчальних закладах батькам або особам, що їх замінює, у сім'ях яких троє і більше дітей та офіційно працюючим батькам, податки від заробітної плати яких відраховуються до бюджету сільської ради.

2. Батьки, або особи що їх замінюють, вносять оплату за харчування в дошкільних навчальних установах у розмірі 80 відсотків від вартості харчування на день у разі, якщо батьки зареєстровані на території сільської ради, але не працюють (офіційно не працевлаштовані), 20 відсотків оплати вноситься з місцевого бюджету.

3. У разі, якщо батьки дитини, або особи, що їх замінюють, не працюють (або офіційно не працевлаштовані) та не зареєстровані на території сільської ради, вноситься 100 відсоткова сплата за харчування.

Секретар виконавчого комітету          Грицаєнко Л. М.