Рейд по санітарному стану с.Добросілля

Дата: 19.06.2017 10:43

Рейд по санітарному стану с.Добросілля

06.06.2017  землевпорядником,  інспектором по благоустрою та начальником пункту охорони правопорядку  було здійснено виїзд до с.Добросілля  для перевірки санітарного стану населеного пункту.

В цілому село прибране, але біля деяких будинків трапляється нескошений бур’ян, чим було порушено Правила благоустрою сіл Великі Копані та Добросілля, в яких прописано:

п. 3.1.6 - благоустрій присадибної ділянки проводиться її власником,

п.3.1.7  - власник присадибної ділянки забезпечує належне утримання території загального користування, прилеглої до його присадибної ділянки – по фасадній частині садиби (до прилеглої території належить територія вздовж огорожі до центру проїжджої частини, в разі відсутності проїжджої частини  - на відстані 15 м. )

Тому працівниками сільської ради було виписано деяким громадянам   попередження, та надано термін  для того, щоб прибрати прибудинкову територію, в іншому разі громадяни будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Інспектор по благоустрою

Великокопанівської сільської ради                           О.В.Войцеховська