Свято 8 Березня в Абрикосівському ДНЗ

Дата: 29.03.2017 10:50

Дитинство – єдина країна, якій не страшна ні фінансова криза, ні бурі, ні грози, ні інші біди… якщо поруч – мама.

Хто як не рідна мати є найголовнішою і найближчою людиною в житті кожної людини. Вони дарують нам життя, піклуються про нас, наставляють по життю.

У березні в Абрикосівському ясла-садку пройшли святкові ранки, присвячені жіночому дню. На свято були запрошені мами та бабасі вихованців закладу, а також в.о. старости Тимчак Л.А. та її помічник Войцехівська О.В..

Заходи пройшли на високому організаційному рівні. Діти подарували своїм рідним матусям святковий настрій, веселі таночки та весняні пісні. Гарним  подарунком стали листівки, виготовлені  дітьми, та любов, яку вони вклали в них.

Усі гості та учасники свята залишилися задоволеними, жінки тримали в руках подарунки, в душі несли дитячу любов та тепло а на вустах – щасливу посмішку.