Перше засідання ініціативної групи активних громадян

Дата: 03.08.2017 10:57

Розробка плану роботи над проектом

2 серпня 2017 року у спортивній залі ДНЗ ясла-садок «Ягідка» Великокопанівської  сільської ради Олешківського району Херсонської області відбулося засідання ініціативної групи, яке було проведено інспектором шкіл I категорії Віолеттою Дудкіною – організатором проекту разом із фахівцем із розвитку територій та інвестицій Анною Довженко –  відповідальною за зв’язки з громадськістю та партнерами, завідувачем ДНЗ ясла-садок «Ягідка» Білобородько Л.І., вихователями закладу та   батьками вихованців.  Приводом зборів активних громадян стала розробка проекту «Рости здоровою, дитино!», який реалізується за фінансової підтримки Британської Ради в рамках проекту «Активні громадяни» та за підтримки Фонду «Об’єднання».

Організатор проекту Віолетта Дудкіна повідомила присутнім, що в. о. старости Любов Тимчак, представник Великокопанівської громади, отримала сертифікат випускника програми «Активні громадяни»,  тому ми  маємо змогу брати участь у грантах проекту соціальної дії (ПСД) , що надається за рахунок коштів, які виділені Британською Радою в Україні Херсонському обласному благодійному фонду «Об’єднання» в рамках програми «Активні громадяни» для реалізації ПСД випускниками програми.

На засіданні було вирішено ряд питань:

- обговорили та розробили план роботи над проектом «Рости здоровою, дитино!»;

- провели розподіл зобов’язань між учасниками проекту;

- обговорили види спортивного обладнання, якого не вистачає у спортивній залі даного закладу для забезпечення виховання та оздоровлення дітей з різними психофізичними особливостями розвитку, для забезпечення зниження захворюваності та підвищення оптимальних показників фізичних якостей вихованців;

- визначили відповідальних за замовлення спортивного обладнання, закупівлю, монтаж елементів та організацію проведення відкритого заняття в спортивній залі ДНЗ ясла-садок «Ягідка».

Налаштовані оптимістично. Маємо надію на перемогу!