Земельний відділ повідомляє

Дата: 31.08.2017 10:57

Вихід по санітарному стану

22.08.2017 року земельний відділ здійснив вихід в с.Великі Копані для перевірки санітарного стану. Нажаль, деякі мешканці села, байдуже відносяться до трави, яка росте на їхніх прибудинкових територіях. Біля деяких будинків можна навіть зустріти амброзію, яка є досить небезпечною для людини. Працівниками сільської ради було пройдено такі вулиці: Червоноармійська, Радянська, Карбишева, частина Горької, та залишено попередження, в якому надано три дні для прибирання трави та сміття.

23.08.2017 року був  здійснений  виїзд в с. В. Копані на перехресті вулиць Комсомольська та  Шевченко, де знаходиться земельна ділянка Бабенко В.П., біля якої трава вже виросла більше 1,50 м., в тому числі і амброзія.  Власника було попереджено про адміністративну відповідальність та надано строк в 3 дні для прибирання прибудинкової території, на що власник досить бурно відреагував та почав сваритися, від попередження відмовився, але траву пообіцяв скосити. Через три дні працівниками сільської ради буде здійснено повторний виїзд за адресою, та в разі невиконання попередження  буде складений протокол відповідно до ст.152 КУпАП.

Земельний відділ