Земельний відділ повідомляє

Дата: 31.08.2017 11:00

Земельний відділ повідомляє

29.08.2017 року працівниками Великокопанівської сільської ради було здійснено виїзд до с. Добросілля, з метою перевірки санітарного стану. Всього декільком громадянам було виписано попередження про порушення правил благоустрою.  В цілому село досить охайне. Також було здійснено виїзд по с. В. Копані, а саме вул. Л.Українки, вул. Кооперативна, вул. Покровська, вул. Червоноармійська та виписано 6 попереджень власникам земельних ділянок, біля яких росла амброзія  та  надано термін  для того, щоб прибрати прибудинкову територію. В іншому разі громадяни будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Нагадуємо, що амброзія полинолиста належить до карантинних бур’янів,  які завдають великої шкоди не лише сільському господарству, але й здоров'ю людини. Квітковий пилок амброзії шкідливий для людини. У період цвітіння, з середини липня до настання осінніх заморозків, серед населення спостерігається алергійне захворювання амброзійний поліноз. Тому просимо своєчасно знешкоджувати амброзію на своїх земельних ділянках та біля них.

Земельний відділ