Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ясла- садок «Ягідка»» Великокопанівської сільської ради.

Дата: 21.06.2017 11:05

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ясла- садок «Ягідка»»

Великокопанівської сільської ради.

І ось нарешті прийшло довгоочікуване тепле, ніжне, ласкаве та щедре на сонячні промінці літо, пора року, яку діти полюбляють найбільше з усіх пір року. Колектив дошкільного закладу заздалегідь підготувався до початку літнього оздоровчого періоду який розпочав 01 червня 2017 року зі свята дня наших малюків, а саме – День захисту дітей. Зацікавлених дітей зустрічав святково прикрашений заклад під веселий музичний супровід (муз.кер.Задніпряна Л. М.).Всі вихователі Григор’єва К. Ю., Жолоб О. А., Месарчек В. Є., Острянська А. В.,Григор’єва Р. О., інструктор з фізкультури Ахмедова А. Ш. та наші вихованці прийняли участь у підготовці та проведення загального заходу під назвою «Дзвони літа», лунали веселі та запальні пісні про щасливе дитинство декламувались вірші про природу нашого рідного краю, про улюблені забави малюків, про нашу державу, а також виконувались цікаві таночки, де діти продемонстрували свої творчі здібності . Малюків зранку привітали зі святом начальник відділу освіти Шушко Т. В., інспектор дошкільного виховання Внук О. Д. дітки були дуже задоволені отриманими подарунками від наших гостей – чарівними різнокольоровими кульками та смачним і надзвичайно корисним фруктовим соком. Саме так цікаво розпочався, згідно річного плану, літній оздоровчій період в нашому садочку. За цей період було проведено різноманітні оздоровчі заходи, які стосуються загартуванню підростаючого покоління, яке є нашим майбутнім, майбутнє нашої держави. Це ранкові фіззарядки які проводить інструктор з фізкультури Ахмедова А. Ш., фізкультхвилинки, динамічні паузи, заняття з фізкультури, різноманітні фізичні вправи та розваги «Малі олімпійські ігри», «До веселки в гості», «Рости, виростай, про природу дбай».

Цікавими були музичні розваги на тему: « Літо розмаїття», «Музична скринька», «У дружньому колі», «Дитина і вулиця», «Ми родина  - вітамінна». З 01 червня по 23 червня були проведення тематичні тижні: Дитина у світі людей «Серце до серця»(01.06.-09.06); тиждень творчості і фантазії (12.06-16.06), тиждень «Порятуй себе сам», виставка дитячих малюнків «Дитячий садочок я люблю, щодня туди ходжу».

Щасливого відпочинку.