Представники Великокопанівської громади у м. Києві на засіданні правління Асоціації ОТГ

Дата: 07.03.2018 11:08

27-28 лютого 2018 року у м. Києві відбулося засідання правління Асоціації ОТГ, на якому були присутні представники об'єднаних громад з усіх регіонів України. Присутніми були й представники Великокопанівської сільської об'єднаної територіальної громади – Валентина Костенко, сільський голова Великокопанівської сільської ради, та Валентина Коцар, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів влади. Валентина Костенко є  членом правління Асоціації об’єднаних територіальних громад, тому наші представники активно приймали участь у розгляді наступних питань:

1. Про прийом нових членів Асоціації ОТГ.
  2. Про звіт правління перед Загальними Зборами про діяльність за 2017 рік.
  3. Про План діяльності Асоціації у 2018 році.
  4. Погодження нової версії Статуту Асоціації.
  5. Затвердження положення про регіональні відділення Асоціації.
  6. Політика членських внесків.
  7. Про проведення Загальних Зборів в березні 2018 року.

Результатом засідання став  вступ 18 об’єднаних громад до Асоціації ОТГ, що говорить про визнання довіри до Асоціації і великі очікування на представлення інтересів об’єднаних громад на всіх рівнях. Було обговорено перелік законопроектів, який має сприяти подальшій децентралізації та реформі місцевого самоврядування. Відповідне звернення буде направлено до Верховної Ради України. Правління схвалило плани діяльності Асоціації в 2018 році, починають функціонувати п’ять тематичних та секторальних платформ, які розробляють рекомендації законодавчих змін, надають послуги громадам, організовують обмін кращими практиками.
Прийнято рішення про проведення Загальних Зборів членів Асоціації ОТГ 28 березня, сформовано порядок денний та схвалено проекти документів для розсилки та ознайомлення всіма членами Асоціації. Асоціацією ОТГ готується новий статут, який запровадить нову демократичну систему управління в Асоціації за європейськими підходами і стандартами.