Дата: 02.10.2017 11:13

Виконавчий комітет повідомляє

26 вересня 2017 року відбулося 11 засідання виконавчого комітету сільської ради, на якому:

1. Заслухано звіт начальника відділу земельних відносин, містобудування та архітектури Комар О.В. про роботу відділу за 9 місяців 2017 року.
  2. Надано матеріальну допомогу:
  • Інваліду 1 групи – 10 тис. грн.;
  • На придбання одягу та взуття одинокій особі похилого віку – 1 тис. грн.;
  • У зв’язку з тяжким матеріальним станом – 6 особам по 1 тис. грн.;
  • На лікування дитини, яка постраждала в ДТП – 5 тис. грн.;
  • На лікування – 1 особі в сумі 1 тис. грн., 1 особі – 500 грн.
  1. Надано дозвіл на розміщення стаціонарної точки торгівлі.
  2. Затверджено Акт прийняття-передачі житлового будинку ПАТ «Укртелеком», який знаходиться за адресою с. Великі Копані, вул. Соборна, буд. 99, до комунальної власності громади.
  3. Надано дозвіл на будівництво залізобетонної огорожі громадянам, сараю - 1 особі.
  4.  Присвоєно міліцейські адреси земельної ділянки.
  5. Відраховано з ДНЗ «Ягідка» за заявою батьків 1 дитину, одну дитину-інваліда переведено на індивідуальну форму відвідування ДНЗ.
  6. Внесено зміни до Положення про пільгове харчування дітей в навчальних закладах, а саме: прийнято рішення про безкоштовне харчування дітей 1-4 класів.
  7. Прийнято рішення про виселення з відомчого житла, яке було надано сільською радою.
  8. Розглянуто протоколи про адміністративні порушення за ст. 197, 198 КУпАП (порушення паспортного режиму). Трьом особам накладено штраф у розмірі 51 грн., 7 осіб притягнуто до відповідальності у вигляді попередження.

Грицаєнко Л.М.,

секретар виконавчого комітету