Ясла-садок "Ягідка" провів ряд заходів щодо Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 15.12.2017 11:17

Ти відомий сьогодні кожному

не ім`ям своїм, а бідою.

Тою вулицею порожньою

понад прип`ятською водою.

Мій Чорнобль! Зелений пагорбе!

У якому ти жив сторіччі?!

Запеклись перестиглі ягоди,

наче кров на твоїм обличчі...

На базі Великокопанівського ДНЗ ясла-садок «Ягідка»14 грудня 2017 року відбулися заходи щодо Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Проведенні наступні заходи:

1. Бесіда « Чорнобильська катастрофа» ( старша група «Соняшник»);
  2. Інтегроване заняття « Як ліс став рудим та ліс майбутнього очима дітей»

( старша група «Капітошка»);

1. Багатоплановий захід «Дякуємо за життя» (на базі Великокопанівської ЗОШ за участі учнів 3 – А та 1 – В класів та вихованців старшої групи

« Соняшник» ДНЗ « Ягідка»).

Хвилиною мовчання діти вшанували пам'ять загиблих під час ліквідації найстрашнішої аварії людства.

Завдяки таким заходам у дітей формується вміння самостійно вирізняти небезпечні чинники довкілля, інформацію про Чорнобильську катастрофу: причини і наслідки цієї катастрофи, про тих, хто робив усе можливе і неможливе, щоб не сталося більшої біди. Радіація – це лихо, хвороба і смерть.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Щиро бажаємо всім міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.