Олешківський район, Херсонська область

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

В ясла-садочку «Пурпурова квітка» с-ща Абрикосівка з 17 по 20 жовтня проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Згідно розроблених планів, з дітьми були проведені різноманітні форми роботи: заняття, бесіди, розваги, конкурси, виставки, вирішення проблемних ситуацій, метою яких було  - дати та закріпити знання дітей про правила дорожнього руху, правила поводження у транспорті, пожежну безпеку, правила поводження у довкіллі.

До дітей старшої групи для проведення бесіди були запрошені помічник дільничого інспектора Романюк В.Л. та в.о. старости Тимчак Л.А. До садочка також завітали гості з Великокопанівської сільської ради: інспектор з дошкільної освіти Внук О.Д. та методист відділу освіти Краснова  О.В. Після бесіди з дітьми педагогічний колектив закладу познайомився з методистом, спільно обговорили плани на майбутнє та подальшу співпрацю.