Двомісячник по благоустрою в селищі Абрикосівка

Дата: 13.05.2017 11:18

30.03.2017 року у Великокопанівській сільській раді було прийнято рішення виконкому № 60 відповідно до якого було оголошено двомісячник  по благоустрою,  починаючи з 01.04.2017 по 01.06.2017 року.

Жителі селища Абрикосівка  та працівники установ також взяли  активну участь в цьому заході. Працівниками установ  сільської ради було прибрано залізничну  платформу «Сад», проведено озеленення парку селища Абрикосівка, насаджені троянди в центрі села, прибрано сміття в лісозахисних смугах, проведено прибирання місцевого кладовища. Окрему подяку хочемо висловити СФГ «Гріндлейк» Дардан О.С. за надання транспорту для підвозу учасників заходу,  директору ПАТ «Радужне» Бичкову В.О. за надання транспорту для вивезення сміття  та членам громадської  організації «Абрикосівський оберіг» - Івженко Р.В., Лаптуха Т.К., Хомут С.В., Самойловій  Н.А., Костовинському О.І. Також дякуємо небайдужим жителям селища, а саме Андрущенко Л.П., Андрущенко А.М., Андросову В.П., Цюрюті В.І., Головачову  О. М.  Жителі вулиці Павла Суща -Ященко В.В. та Стадницький С.Г. власним  транспортом  вирівняли частину своєї вулиці. У черговий раз пересвідчуємося, що справа благоустрою та впорядкування територій  є  загальною і важливою для всіх, бо хто як не ми будемо дбати про землю на якій живемо. Дякуємо за те, що не залишилися байдужими до чистоти та благоустрою свого села!