Графік собистого прийому громадян, у тому числі виїзного, керівництвом обласної державної адміністрації на 2017 рік.

Дата: 24.05.2017 11:19

Прізвище, ім’я, по батькові, посада або за посадами

Дні особистого

прийому

Дні виїзного

прийому

Гордєєв Андрій Анатолійович, голова обласної державної адміністрації

графіком *

Бутрій Дмитро Стефанович, в.о. першого заступника голови обласної державної адміністрації (з питань економічної, регіональної та інформаційної політики)

П’ятниця

графіком *

Адамчик Олександр Олександрович, заступник голови обласної державної адміністрації (з питань житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, та інфраструктури)

графіком *

Балонь Андрій Богданович, заступник голови обласної державної адміністрації (з гуманітарних питань, фінансів та взаємодії з правоохоронними органами)

графіком *

Рищук Євген Миколайович, заступник голови обласної державної адміністрації (з питань аграрного і промислового комплексу, туризму, екології та природних ресурсів)

графіком *

Чабан Вадим Іванович, заступник голови обласної державної адміністрації (з питань соціальної політики, оборонно-мобілізаційної роботи, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій)

графіком *

ПРИМІТКА: з метою оперативного вирішення питань для мешканців області у державній установі « Херсонський обласний контактний центр » функціонують телефонні номери «гарячої» телефонної лінії голови обласної державної адміністрації та телефони довіри: для мешканців міста Херсона – 26-42-34 та з безкоштовним обслуговуванням для населення області – 0-800-50-40-77.

* Дата визначається додатково, відповідно до щомісячного плану основних заходів, що проводяться обласною державною адміністрацією, який затверджується головою обласної державної адміністрації.