подяка людям за допомогу

Дата: 20.10.2017 11:19

До мешканців селища Абрикосівка звернулася волонтер Скоробагатько Олена, з проханням про допомогу жителю с-ща Абрикосівка Солдатову Євгенію, який являється інвалідом І групи, в наданні меблів для облаштування його будинку.
Хочу висловити свою вдячність за допомогу небайдужим мешканцям селища, які не залишилися осторонь до проблеми, яка сталася з Солдатовим Є. Насамперед, дякую Самойловій Н.А. та Хомут С.В. за організацію перевезення меблів, Івженко Р.В. та Богомол Г.М. за надання меблів, Чавус П.Я. за надання транспорту для перевезення, а також Гапоненко В., Хомут Р., Нікіщенко О., Ященко В., які допомагали грузити меблі. Ваш вчинок є втіленням найкращих моральних якостей людини – здатності до співчуття, розуміння, підтримки та любові до оточуючих.

в. о. старости селища Абрикосівка Л.А.Тимчак

(нижче ви можете переглянути трагічну історію Солдатова Євгенія)