Про продовження тимчасового призупинення  освітнього процесу в дитячих садочках та  закладах загальної середньої освіти Великокопанівської сільської ради.

Дата: 03.03.2018 11:21

Унаслідок впливу  активних циклонів, зокрема поривів вітру, сильних снігопадів, хуртовин, снігових заметів,  що розпочалися 27 лютого 2018 року  в Україні  сьогодні складні погодні умови.

Через негоду та з метою недопущення різкого загострення епідемічної ситуації у с. Великі Копані, с. Добросілля, с-ща Абрикосівка, запобігання поширенню грипу та ГРВІ серед населення  Великокопанівської об’єднаної територіальної громади,  відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», частини першої статті 20 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись пунктами 19, 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» тимчасово продовжується призупинення освітнього процесу в закладах освіти Великокопанівської об’єднаної територіальної громади (Великокопанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Абрикосівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великокопанівському ДНЗ ясла-садок «Ягілка», Абрикосівському ДНЗ «Ясла-садок «Пурпурова квітка»)  з 05 по 07  березня  включно.

Оскільки 8 березня (Міжнародний жіночий день) у 2018 році випадає на четвер, вихідним буде і п’ятниця,  9 березня, оскільки  цей день відпрацьовується  в суботу, 03 березня.