Виставка майстрів "Барви рідного краю"

Дата: 30.03.2017 11:21

23 березня до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів мистецтва в Олешківському районному Будинку культури була проведена виставка майстрів народної творчості під назвою «Барви рідного краю», і також святковий концерт. Працівники Абрикосівського Будинку культури та сільської бібліотеки представили вироби майстрів села Абрикосівки. Були виставлені роботи Возної Віри Євгенівни (вишивка хрестиком), Лаворенко Тетяна Михайлівна (різьба по дереву), Кагальняк Тетяна Василівна (вишивка бісером). Усі учасники виставки були нагороджені дипломами за участь. Працівники Абрикосівського Будинку культури прийняли участь у святковому концерті.