Олешківський район, Херсонська область

ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

Сьогодні, 4 серпня, в Україні відзначається День Національної поліції.

Ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто бере участь в якісній роботі Національної поліції України!

Від щирого серця вітаємо з професійним святом громадських помічників дільничого офіцера поліції Кудревську Неонілу Валеріївну та Романюка Віталія Леонідовича, майора поліції Шарого Сергія Миколайовича та старшого лейтенанта Чабанова Миколу Андрійовича - представників Олешківського ВП Новокаховського відділу ГУНП України в Херсонській області, котрі працюють на поліцейській станції №6, що знаходиться на території села Великі Копані, та обслуговують всі села Великокопанівської ОТГ!

Бажаємо вам легкої та безпечної служби, високих професійних досягнень! Широкої громадської поваги та успіхів в роботі!