Про футбол

Дата: 30.11.2017 11:26

Про досягнення у футболі

25 листопада 2017 року у м. Скадовськ пройшла першість області з фут залу 2002-2003 р.н., де взяла участь і футбольна команда «Ніка ОТГ» Великокопанівської громади. Відбулися матчі за участі п’яти команд: «Ніка ОТГ» (Великокопанівська ОТГ), «Олешшя» (Олешки), Джарилгач №1 (Скадовськ), Джарилгач №2 (Скадовськ) та «Скіф» (Каланчак).

Команда «Ніка ОТГ» вийшла у півфінал, зайнявши друге місце.

Цього ж дня, 25 листопада 2017 року, на футбольному полі с. Великі Копані «Ніка» (Великі Копані) зустрічала команду «Зоря» (БОС). Матч закінчився з рахунком 4:3. Таким чином, «Ніка» вийшла у півфінал з другого місця у «Кубку закриття першості району». Результат мав своє продовження наступного дня 26 листопада 2017 року. На цьому ж полі відбулося 3 гри: «Ніка» (Великі Копані) – «Прогрес» (Нова Маячка) з рахунком 6:0, «Зоря» (БОС) – «Дунапак» (Олешки) з рахунком 0:1 та фінальна гра переможців двох попередніх матчів «Ніка» (Великі Копані) – «Дунапак» (Олешки) з рахунком 0:0. У зв’язку з цим відбулася серія пенальті, в результаті яких, нажаль, футбольна команда «Ніка» (Великі Копані) зайняла 2-ге місце.

Вітаємо наші футбольні команди «Ніка ОТГ» та «Ніка» зі здобутими другими місцями!