Всесвітній день здоров’я

Дата: 10.04.2017 11:29

«Здоровий спосіб  життя»

Всесвітній день здоров’я, який щорічно відзначається 7 квітня, спрямований на залучення широкої громадської уваги до проблем і питань здоров’я. Піклування про своє здоров’я і фізичну досконалість – обов’язок кожної людини. Питання збереження здоров’я особливо актуально в молодіжному середовищі серед підростаючого покоління.  В Великокопанівській  сільській  бібліотеці   для  дітей  до цього знаменного дня  було організовано та  проведено  урок здоров′я  «Здоровий спосіб життя».    Мета:  вчити здорового способу життя, розвивати бажання вести активний спосіб життя, берегти, зміцнювати  здоров’я,  виховувати хороші звички.  Захід  відвідали  учні  5 класу кл. кер. Сиротіна М.В..   Здоров’я – обов’язкова умова якісного життя кожної  людини. Щоб  бути  здоровим, енергійним, творчо активним, не вкорочувати власне життя, необхідно змолоду дбати про збереження  та поліпшення свого здоров’я. Саме про це йшла мова  на заході. Бібліотекар  розповіла  про основні принципи здорового способу життя.  Учні  дізналися цікаві факти про шкідливі  звички, та про  шкідливі продукти харчування, з  відеосюжетів, а  також взяли участь у  вікторині.

Підготувала:  Самойлова Н.М.  провідний  бібліотекар  Великокопанівської  сільської  бібліотеки  для  дітей.