Жительці Великокопанівської громади виповнюється 90 років

Дата: 03.03.2018 11:37

2 березня 2018 року, жительці  селища Абрикосівка Костовинській Євдокії Миколаївні виповнилося 90 років, тому в. о. старости селища Абрикосівка Тимчак Л.А. та інспектор з благоустрою Войцеховська О.В. завітали  до іменинниці з найкращими привітаннями.

Євдокія Миколаївна була рада гостям, до неї також завітали діти, внуки та правнуки, та не зважаючи на свій вік почала розповідати гуморески та інші цікаві історії.

Іменинниця прожила нелегке життя, є учасником Другої Світової війни, має великий трудовий стаж.

Хочеться сказати, що такий ювілей – дуже важлива і значна подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік.

Бажаємо Вам Євдокіє Миколаївно, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялося, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття!

Завідувач Абрикосівської сільської бібліотеки Кучеренко С.І.