Про здобутки та перемоги

Дата: 17.11.2017 11:43

40 переможних м’ячів

10 листопада 2017 року закінчилося перше коло обласних змагань з футболу серед юнаків 2004-2005 р. н. Великокопанівську громаду представляла команда «Ніка ОТГ».

У запеклій боротьбі наші хлопці-футболісти вибороли 1 місце у своїй підгрупі з вражаючими результатами: 6 перемог, 0 нічиїх та 0 поразок. За всю кількість матчів у даному колі командою «Ніка ОТГ» було забито 40 м’ячів та пропущено лише 2.

Ми вітаємо наших переможців з даним досягненням та висловлюємо подяку  тренеру команди «Ніка ОТГ» Довгалю Василю Петровичу – людині, яка змогла згуртувати юнаків, переконати своїх вихованців повірити в себе і свої сили, і в результаті створити справжню дружню та міцну команду!

Бажаємо команді «Ніка ОТГ» та тренеру Довгалю В.П. лише перемог!