Довгоочікуване освітлення селища Абрикосівка

Дата: 24.03.2017 11:45

З початку об’єднаних процесів в державі і в області в багатьох жителів громад спостерігався певній сумнів, побоювання, недовіра. Це і зрозуміло – нові зміни, обставини, умови породжують певну настороженість, особливо в даний час, коли в державі спостерігаються певні економічні труднощі. Але поступово, через попередні зустрічі  з головою Великокопанівської сільської ради Костенко В. Д. ( до виборів на посаду голови ОТГ) та відвідання нею установ, організацій Абрикосівської сільської ради, тривога переросла в довіру. А довіра ця - в реальних справах, а не в пустих обіцянках. Здавалося б пройшло зовсім не багато часу, але Валентина Дмитрівна в курсі подій, змін, потреб, які відбуваються в нашій громаді. Чудовим подарунком і великою приємністю було встановлення в селищі Абрикосівка перших вуличних ліхтарів на передодні 8 березня. Попередньо сільські депутати (Хомут С.В. Івженко Р.В., Устинова В.М., Медвідь В.А.) провели на своїх округах роз’яснювальну роботу, щодо встановлення ліхтарів, оплати, умов підключення. Більшість жителів погодилися з задоволенням, оскільки освітлення-це безпека  і комфорт. Планувалося встановити 140 ліхтарів, станом на 23.03.2017 року розміщено 60 шт. Оскільки освітлення здійснювалося із місцевого бюджету ОТГ Великокопанівської сільської ради, то це тільки черговий доказ того, що територіальна громада працює для людей, на благо людей, для створення комфортних умов існування, бо головний потенціал – це люди, здорові, освідченні, виховані ті, що формують територіальну громаду.

в.о.старости селища Абрикосівка Л.А.Тимчак