Падолистом з клена золото летить

Дата: 27.10.2017 11:51

Падолистом з клена золото летить

Вже туманами опустилась на землю найчарівніша пора. Жоден з нас не може не зупинитись та не помилуватись її золотою красою та багатством барв. Полум`яна ковдра  листя манить, забувши все, поринути у безмежний океан вогненних фарб. Осінь – щаслива пора, коли збираєш останній врожай, милується око природною красою. Ця пора приносить холод ззовні, але гріє душу її незбагненне тепло щедрості. Це загадкове відчуття чарівниця приносить кожного року.

Найбільше люблять осінь дітки, які зарившись в жовтаве листячко, «купаються» в його золоті.

В Абрикосівській сільській бібліотеці пройшла виставка поробок з осінніх матеріалів та малюнків на осінню тематику. Дітки, фантазуючи, малювали золотаву пору, майстрували з жолудів та каштанів. До них завітала Осінь з виставкою врожаю та загадками. Весело провівши час наш захід закінчився «феєрверком» з листя.