Вічна пам'ять Олексію Болдиреву!

Дата: 08.12.2017 11:53

Фото без описуВічна пам'ять героєві!

9 грудня 2017 року виповнюється 2 роки з дня трагічної загибелі нашого односельця, героя - «кіборга» з позивним «Малиш» - Болдирева Олексія Вікторовича.
На центральному кладовищі села Великі Копані вшанувати пам'ять Олексія зібралися рідні загиблого, наші односельці – учасники АТО та представники Великокопанівської сільської ради.
Разом із родиною Олексія, його друзями і знайомими сумують усі жителі Великокопанівської громади, всі, кому не байдужа доля нашої країни, майбутнє дітей і онуків. Пам'ять про Олексія Болдирева, який поклав життя за мирне небо над нашою головою, завжди буде жити в наших серцях. Царство Небесне герою!