В Абрикосівському сільському Будинку культури відбувся вечір, присвячений дню Св. Валентина

Дата: 21.02.2018 11:58

День Святого Валентина в Абрикосівці відзначали у Будинку культури грою «Хто зверху» для дітей середніх та старших класів. Хлопчики з дівчатками змагалися між собою у швидкості, логіці та показували вміння виконувати роботу протилежної статі. Жіноча половина вкручувала шурупи, а чоловіча вправлялася на «кухні», готуючи продукти для борщу. На конкурсі «Хто я» діти перетворювались на казкових героїв і вправно вгадували всіх персонажів. Звичайно ж у нас перемогла дружба і всі учасники були нагороджені солодкими призами. Звичайно ж найбільше вони чекали на дискотеку, тому весело відтанцювали весь вечір.

Абрикосівський СБК