Великокопанівська громада робить перші кроки до впровадження медичної реформи

Дата: 07.03.2018 12:15

6 березня 2018 року в м. Київ в рамках підтримки проекту USAID ”Реформа ВІЛ-послуг у дії» відбулась установча зустріч з підтримки місцевих команд в рамках підготовки до переходу на нову систему фінансування та впровадження реформи охорони здоров'я на первинній ланці.

Т. в. о головного лікаря КЗ «ЦПМСД» Великокопанівської сільської ради Ірина Ковальова та заступник сільського голови з гуманітарних питань Надія Круц стали учасниками установчої зустрічі. В рамках реалізації даного проекту креативна команда Великокопанівської ОТГ отримає юридичну підтримку у перетворенні  комунального закладу охорони здоров'я на комунальне некомерційне підприємство, оцінку наявної мережі ПМД, формування фінансового плану, оцінку наявного матеріально – технічного оснащення закладу охорони здоров'я, оцінку технічної спроможності.

Ми готові  до запровадження змін і проводити медичну реформу охорони здоров'я на місцевому рівні.