Земельний відділ повідомляє

Дата: 27.02.2018 12:32

22.02.2018 року до земельного відділу надійшла інформація щодо проведення підприємцем земляних робіт на земельній ділянці, що знаходиться на території Великокопанівської сільської ради, не узгоджених із сільською радою.

Тож, повідомляємо, що до початку проведення земляних робіт необхідно отримати письмовий дозвіл    виконкому сільської ради, який повинен узгоджуватись зі всіма установами та організаціями, що обслуговують підземні комунікації.

Для одержання дозволу на проведення земляних робіт замовник/виконавець робіт подає сільському голові  заяву.

Оформлення дозволів здійснює   виконком  сільської ради.

Без погодження з відповідними службами дозвіл вважається недійсним.

Дозволи видаються за підписом сільського голови.

Виконання робіт без одержання дозволу вважається самовільним і тягне за собою відповідальність, згідно з чинним законодавством.

Земельний відділ