Про футбол

Дата: 10.10.2017 12:52

6 жовтня відбувся черговий матч з футболу, а саме друге коло Першості Херсонської області дитячої юнацької футбольної ліги "Колос". В ній прийняла участь і наша команда. Матч Ніка Великокопанівська ОТГ (ігроки 2004-2005 р.н.)-Дніпро (Білозерка)  закінчився з рахунком 8:0. Великокопанівська футбольна команда молодших спортсменів знову здобула перемогу.

У 16 колі Першості Олешківського району з футболу відбулося дві гри за участі наших команд. 6 жовтня Великокопанівська команда «Інтер» приймала «Ведекс» (Олешки) вдома. Та хоч боротьба виявилася запеклою, нашій команді так і не вдалося вибороти перемогу. Матч закінчився з рахунком 1:2 на користь гостей.

7 жовтня футбольна команда «Ніка» (с. Великі Копані) грала на виїзді у с. Виноградово з місцевою командою «Колос». Матч закінчився нічиєю з рахунком 1:1.

Хочеться відмітити, що цього тижня команди зіграли краще за попередній.

Бажаємо нашим командам лише перемог! Вболіваймо разом за наших!