ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ ТА МОЛОДІ ДО 35 РОКІВ!

Дата: 12.07.2017 12:54

Фото без описуОголошується набір студентів на спільний польсько-український проект навчання на престижній спеціальності «Публічне управління та адміністрування» з одночасним отриманням двох дипломів – українського та польського.

Навчальним планом передбачено стажування в органах публічної влади України, а також до 3 семестрів навчання безпосередньо в Польщі на базі Академії Яна Длугоша в Ченстохові (проживання та навчання на території Польщі в рамках проекту безкоштовне) з можливістю студентського працевлаштування в Польщі на період літніх канікул. 5 семестрів навчання в Україні відбуватиметься на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди неподалік від Києва.

Випускники спеціальності отримують кваліфікацію фахівця з публічного управління та адміністрування та матимуть змогу працевлаштуватися в органах державної влади, місцевого самоврядування, публічних організаціях як в Україні, так і в Польщі (без додаткового дозволу на працевлаштування).

Ліцензований обсяг підготовки фахівців ОР «бакалавр» – 30 осіб на денній і заочній формах навчання.

Термін навчання на денній і заочній формі – 4 роки (для здобуття ОР «бакалавр»).

Навчаються за кошти державного замовлення та на контрактній формі.

Умови вступу на контрактну форму: ЗНО (2017, або 2016 рік) мінімум 100 балів з фахових дисциплін (1. Українська Мова і література; 2. Історія України; 3. Географія або англійська мова).

Прийом документів з 12 липня 2017 року.

Вартість навчання на спеціальності 8200 гривень на рік денна, 5250 гривень заочна форма навчання з можливістю фінансування як за власний рахунок, так і за рахунок органів місцевого самоврядування в рамках цільового замовлення на підготовку фахівців для органів публічної влади.

Для отримання додаткової інформації необхідно зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/forms/RQBD1sATKSWjMxgu2.