Чудова пора - осінь

Дата: 03.11.2017 13:01

Малеча з головою поринула в яскраві фарби осені

Одне з перших свят, яке чекає дітей у новому навчальному році, це свято осені. В Абрикосівському дошкільному закладі ясла-садочку  «Пурпурова квітка» стало доброю традицією наприкінці жовтня проводити свято осені. Вихователі разом із дітьми готувались до його проведення: прикрашали  залу, готували декорації, вчили танці та  пісні. Не залишилися осторонь і батьки вихованців. Приймали активну участь у виготовленні костюмів, декорацій та організації виставки «Дари осені». Під час свята діти мали змогу виявити свої творчі здібності – у співах, танцях та театралізації. Свято осені подарувало яскраві емоції та незабутні враження і виконавцям, і глядачам.