Олешківський район, Херсонська область

3 листопада далекого 1943 року...

Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто подарував нам майбутнє

Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над нацизмом.

3 листопада 2017 року біля меморіалу загиблим воїнам відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню визволення села Великі Копані від німецько-фашистських окупантів.

28 жовтня 1944 року було звільнено від ворогів територію України, село Великі Копані – 3 листопада 1943 року. Віддати шану прийшли жителі села, представники ветеранської організації, сільської ради та її структурних підрозділів, які пам’ятають подвиг старшого покоління.

Роки летять… відлітають у вічність та скільки б їх не минуло, не зітруть вони у народній пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за незалежність своєї Батьківщини.

Відділ культури, молоді, спорту, туризму

та охорони культурної спадщини