Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Юридична компанія "Відшкодування " допомагає отримати потерпілим у ДТП страхове відшкодування або послуги із захисту потерпілих у кримінальних справах

Шановні жителі сіл Великі Копані, Добросілля та селища Абрикосівка!

Якщо Ви або Ваші рідні стали учасниками дорожньо-транспортної пригоди в Україні в межах трьох років чи за кордоном в межах 20 років, а також зазнали матеріальної шкоди або моральних страждань – Ви або Ваші рідні мають право на відшкодування таких моральних та матеріальних втрат.

 Юридична компанія «Відшкодування» допомагає потерпілим отримати грошове відшкодування від страхових компаній та третіх осіб за шкоду, яка була заподіяна у дорожньо-транспортних пригодах, а також надає послуги із захисту потерпілих у кримінальних справах.

За час діяльності цієї компанії в Україні послугами скористались більше 550 потерпілих та їх родичів.

На даний час, розмір страхового відшкодування для потерпілих у ДТП в Україні може становити до 300 тисяч гривень.

Для  того, щоб отримати безкоштовну консультацію щодо отримання страхового відшкодування у вищевказаному розмірі, телефонуйте в офіс юридичної компанії «Відшкодування» за номером (067) 674 01 09 або (050) 430 26 26.

Детальнішу інформацію про компанію Ви можете отримати на веб-сайті за адресою – vidshkoduvannya.com .« повернутися до списку новин