Олешківський район, Херсонська область

Вітаємо наші таланти!

25 березня 2017 року у місті Херсон відбувся XI регіональний дитячий фестиваль «Світ талантів Південна Україна» у конкурсі взяли участь більше 50 колективів з міст і сіл Херсонщини та м. Миколаєва і Миколаївської області. Великі Копані були представлені двома творчими формуваннями: танцювальним колективом «Відображення» та народним хореографічним колективом «Віночок» (керівник Собко Лариса Вікторівна). Учасниці колективів ще раз довели свій високий рівень підготовки і стали лауреатами: народний колектив «Віночок» - диплому першого ступеню, танцювальний колектив «Відображення» - диплому другого ступеню. Вітаємо учасниць творчих колективів з перемогою і бажаємо їм нових творчих здобутків у благородній справі збереження і примноження духовних надбань нашого краю.

Хай творчості не буде краю,

І світлим буде майбуття,

Нехай в серцях завжди палає

Жага нестримна до життя!