У Великокопанівській сільській бібліотеці для дітей поглиблюють знання про Україну

Дата: 24.01.2018 13:18

Фото без опису З  нагоди відзначення  Дня Соборності України у Великокопанівській сільській бібліотеці  для дітей   провідний  бібліотекар Самойлова Н. М.  разом із Слоцькою Л.С. -  вихователем ДНЗ ясла-садок «Ягідка» для дітей групи  короткотривалого  перебування провели  гру-вікторину   про Україну під назвою «Чи знаєш ти Україну?».

Діти із  задоволенням відповідали на питання.   В  ході   вікторини    діти  дізналися,  що   основний закон країни  є  Конституція,  центральною   фігурою  герба України є  Тризуб,  що  Парламент  України  називають  Верховною  радою,  та  багато  інших речей.

Сподіваємося,  що  цей захід поглибив  знання   дітей  про  Україну  та викликав патріотичні почуття  до рідної країни.