Олешківський район, Херсонська область

Земельний податок.

Шановні жителі с.Великі Копані, с.Абрикосівка та с.Добросілля!

До Великокопанівської сільської ради надійшли квитанції щодо сплати земельного податку з фізичних та юридичних осіб.

Просимо терміново сплатити податок у встановлений законом термін – 60 днів з моменту отримання квитанції. Квитанції необхідно отримати в сільській раді.

Оплату можна здійснити  через поштове відділення та відділення будь-якого банку.

У разі несплати в установлений строк податкового зобов’язання, виникає право податкової застави на активи платника податків і таке податкове зобов’язання буде визнано податковим боргом - буде нараховуватися пеня та штраф за кожен прострочений день. Контролюючим органом буде вжито заходів з погашення податкового боргу у порядку, встановленому законодавством.

Начальник відділу – спеціаліст

із земельних питань І категорії                                                     Комар О.В.