Стратегічний розвиток

Дата: 31.07.2017 13:36

Шановна громадо!

Великокопанівська сільська рада розпочала роботу по створенню «Стратегії розвитку Великокопанівської громади до 2027 року».

Стратегія розвитку – це процес колективної роботи різних суб’єктів регіонального розвитку в рамках робочої групи , і не тільки.

Шановні фахівці з питань регіонального розвитку, експерти, громадські діячі, небайдужі жителі селища Абрикосівка, Добросілля та с. Великі Копані.

Запрошуємо вас взяти участь в розробці стратегії, надавши своє бачення місії і візії нашої громади, щодо існуючих проблем і практичних шляхів їх вирішення.

Зі своїми пропозиціями звертатися до начальника відділу фінансів та юридичного обслуговування Великокопанівської сільської ради  Черкаса Олександра Олександровича за телефоном (055-42) 48-0-96 або електронною адресою finvid_kopani@ukr.net.

Сподіваємося на вашу активну підтримку!

Тільки разом ми зможемо подолати все!