Олешківський район, Херсонська область

В ДНЗ ясла-садок "Ягідка" села Великі Копані доставлено спортивний інвентар

Завдяки реалізації проекту «Рости здоровою, дитиною!», 2 січня 2018 року командою активних громадян Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади  у спортивній залі ДНЗ ясла-садок «Ягідка» села Великі Копані було установлено елементи спортивного інвентарю: тренажер «Бар’єр», колода та два килимки «Топ-топ». Їх було закуплено і доставлено, за фінансової підтримки Британської Ради в рамках проекту «Активні громадяни» та за підтримки Фонду «Об’єднання» і партнерів – Великокопанівської сільської ради та відділу освіти Великокопанівської сільської ради Олешківського району Херсонської області.

Завдяки придбаним спортивним елементам в даному садочку забезпечено умови для спільного виховання та оздоровлення дітей з різними психофізичними особливостями розвитку.