Штрафи за браконьєрство

Дата: 09.08.2017 13:37

Фото без описуШановні мисливці Великокопанівської громади! Зверніть увагу на те, що збільшено штрафи за браконьєрство.

Міністерство екології та природних ресурсів України разом із Міністерством агрополітики України видали спільний указ про введення нових штрафів за браконьєрство.
У середньому штрафи збільшаться у 4 рази на всі види тварин. Це пояснюється тим, що браконьєр повинен заплатити не тільки штраф, а й компенсувати збитки, завдані користувачеві мисливських угідь, для відтворення вбитих тварин.

Наприклад, браконьєр сплатить за незаконне знищення лося -  80 тис.грн (було 20 тис. грн), оленя європейського - 60 тис. грн (було 15 тис. грн), лані - 40 тис. грн (було 10 тис. грн), косулі чи муфлона - 32 тис. грн (було 8 тис. грн),  бобра - 10 тис. грн (було 2600 грн), зайця-русака - 8 тис. грн (було 500 грн); сурка, куницю - 6 тис. грн (було 1500 грн), лебедя - 4 тис. грн (было 1 тис. грн), пеганку, гусей, кекликів, куропаток сірих, фазанів - 2 тис. грн (було 500 грн).

Збережіть природу України для наших дітей!