Година патріотичного виховання «Героїзм та мужність ідуть поруч»

Дата: 22.02.2017 13:44

Під такою назвою пройшов патріотичний  захід  в  Великокопанівській  сільській  бібліотеці  для  дітей, який розпочався Гімном України.

Метою заходу було вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, виховати почуття любові до своєї Батьківщини, формувати почуття національної гідності на кращих прикладах мужності й звитяги, виявлених нинішніми захисниками Вітчизни, виховати шану й повагу до героїв АТО.  Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які  загинули в Києві  на Майдані,  вулицях  Грушевського  та  Інститутській. Полягли  за честь, за  волю, за право бути  Українцями і  за свою Батьківщину. Захід відвідали  учні  8 класу кл. кер.  Лавринищева Тетяна Федорівна та  учні  9 класу  кл. кер. Олексюк Олена Анатоліївна.  Бібліотекар  учням  нагадала  про  ті  страшні  події,  які  відбувалися в  центрі  Києва  18-20   лютого 2014 року  на вулицях  Інститутській,  Грушевського,   на   Майдані.   Це була   справжня  кровопролитна   війна.  Майдан  став  символом  боротьби,  символом  утвердження   прагнень  до  європейських   цінностей   у  споконвічно  європейській   державі.  І за цю  боротьбу,  за нашу  за вами свободу  й  оновлення  країни  заплачено  страшну  ціну:  своє   життя  віддали   найкращі. Під  час  проведення  заходу  бібліотекар повідомила, що  18 лютого, виповнюється два роки з дня виходу сил АТО з Дебальцевого Донецької області. Бої в Дебальцевому є однією з ключових подій у протистоянні на сході України. У ньому взяли участь тисячі бійців та сотні одиниць техніки й артилерії  з обох  сторін.  До  річниці  виходу сил АТО  з Дебальцевого учні  переглянули  документальну  стрічку    «Дебальцеве».  Фільм  розповідає про героїчний подвиг бійців АТО під час оборони українського міста. Події на Майдані та на Східному фронті  проявили вражаючу незламність, патріотизм  та хоробрість  українських захисників, які  ціною свого здоров’я  і  життя боронять  від агресора  незалежність та  цілісність нашої  країни.

Підготувала провідний  бібліотекар  сільської  бібліотеки

для  дітей  Самойлова  Н.М..