Олешківський район, Херсонська область

лісгосп повідомляє

Не рубай ялинку!

З наближенням новорічних та різдвяних свят зростає небезпека незаконних рубок дерев в молодих насадженнях хвойних порід.

Заради короткочасної втіхи, а в окремих випадках з метою наживи, гинуть від сокири молоді деревця сосен.

У передноворічний період, щоб захистити молоді хвойні насадження від самовільних рубок, на території лісового фонду державного підприємства «Великокопанівське лісомисливське господарство» проводяться ряд заходів по виявленню правопорушників, в тому числі патрулювання державною лісовою охороною сумісно з працівниками національної поліції.

Доводимо до відому населення про те, що за незаконну рубку хвойних дерев в передноворічний період, такси для обчислення розміру шкоди незаконним вирубуванням дерев в грудні-січні збільшені вдвоє.

Так, розмір шкоди за зрубане дерево діаметром пенька до 10 см становить 266,18 грн, а діаметром від 10 см до 14 см – 469,00 грн.

Крім цього, передбачена адміністративна відповідальність за статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення на громадян у розмірі від 85 грн до 170 грн, а на посадових осіб від 119 грн до 204 грн.

Адміністрація ДП «Великокопанівське ЛМГ»