У Великих Копанях відсвяткували Масляну

Дата: 19.02.2018 13:54

17 лютого 2018 року в  адміністративному центрі Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади – селі Великі Копані відбулося масове святкування Масляної.

Великокопанівський сільський Будинок культури разом із відділом культури, молоді, спорту, туризму та охорони культурної спадщини Великокопанівської сільської ради підготували свято «З Масляною будьте здорові!», залучивши до святкування всі установи та заклади села Великі Копані.

Веселі пісні та сценки, танці та розваги лунали зі сцени та навкруги. Столи ломилися від різноманіття українських страв, а особливо – від вареників та млинців з великою кількістю смачних начинок: з повидлом, сиром, курицею та грибами, картоплею та печінкою. Були зроблені ляльки з млинців, мішечки і, навіть, хатинка з них «побудована».

Всі веселилися, танцювали та ярмаркували. На святі було що смачненького придбати!

Незвичайними були і гроші! На аукціоні каструлі, сковороди, чайники, тарілки й стакани люди придбали за млинці та вареники. Торги відбувалися активно, кожна господиня намагалася отримати, як можна більше товару.

Ляльку-Зиму було спалено, що символізувало проводи зими та зустріч весни.

З цього дня, у селі Великі Копані стане традицією збиратися кожного року в суботу на тижні Масляної.

Млинців та вареників поїли, тепер чекаємо наступного року.

(Всі фото зі свята  див. у розділі "Фотогалерея" в альбомі "17.02.2018 З Масляною будьте здорові!")