До Дня захисника України

Дата: 04.10.2017 13:57

Сила  нескорених

Нещодавно  у  сільській  бібліотеці  для  дітей   для  учнів  6 – Б  класу  була проведена  патріотична  година  « Сила  нескорених»,   присвячена  Дню захисника  України,  що відзначається  в Україні  14 жовтня  у  день  Покрови Пресвятої  Богородиці  водночас  з Днем Українського козацтва.    Саме  для тих, хто,  не боячись перешкод  і смерті, йде у бій, і служить  своїй Батьківщині, встановлено свято – День захисника України. Це свято справжніх чоловіків,  які завжди  зможуть  захистити  свою сім’ю,  співгромадян  і Батьківщину.  У цей  день  варто  висловити  вдячність,  любов  та  повагу  усім   тим,  хто  захищає  наш  з вами  спокій.  На  початку  заходу  бібліотекар  повідомила   дітям,   що козацтво  було організованою  військовою  силою, яка боронила  наші  землі. Захист  Вітчизни  став справою  всіх українців.  Під час заходу  провідний  бібліотекар   розповіла присутнім,  про мужність та героїзм захисників  незалежності, суверенітету і територіальної  цілісності  України. Захід  було спрямовано  на формування  в учнів  почуття  поваги   до захисників  України, виховання  любові до  рідної  держави. Сьогодні ми дуже вдячні  тим, хто, ризикуючи  власним  життям,  захищає нашу  Україну, береже  добробут  в українських  оселях  та бореться за мир на рідній  землі. Ми  дякуємо солдатам  України,  які зараз перебувають  у зоні АТО.  Нехай  ваші сила і мужність завжди опираються  на любов та підтримку рідних і близьких  людей.  Міцного  здоров’я,  успіхів  і надійного  тилу!  Нехай  вам  завжди  буде  кого  захищати,  але не буде  від  кого!  А  найголовніше – швидше  повертайтеся  живими  і здоровими,  бо вдома  вас люблять і чекають!

Підготувала:  провідний  бібліотекар  Великокопанівської  сільської  бібліотеки  для дітей  Самойлова Н. М.