Олешківський район, Херсонська область

Про нас знають і за межами України

10.09.2017 року в селищі Абрикосівка відбулася зустріч населення зі спеціалістом Ізраїльської агенції з міжнародного розвитку (МАШАВ), консультанта по овочам закритого та відкритого ґрунту Омаром Зайдан. Жителі с-ща Абрикосівка поспілкувалися з Омаром, деякі господарі провели екскурсію по своїм господарствам. Прослухали корисну інформацію, щодо вирощування сільськогосподарської продукції. Також Омар розповів про цілі громадської організації «Земля Таврії», а саме допомогти виробникам:

- отримати гарний врожай;

- знайти для нього ринки збуту;

- надати необхідну інформацію;

- залучити експертів та корисні ресурси для ознайомлення із новими здобутками у плодоовочівництві;

- підтримати фермерів у професійному становленні.

Омар Зайдан залишився задоволений прийомом та був вражений чистотою села, квітами навколо теплиць та відсутністю бур’янів.

Громадська організація «Земля Таврії» знаходиться за адресою м.Херсон, вул.В.Гошкевича 45, тел.0676506550, e-mail:zemlyatav@qmail.com

в.о.старости селища Абрикосівка Л.А.Тимчак