Заміна старого обладнання
Дата: 22.09.2017 14:00
Кількість переглядів: 762
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26555882/5015702da89790b9e17522338380a0ea.jpg)
В вересні місяці 2017 року на водонапірних баштах КП «Великокопанівське», проведено заміну старого обладнання на нове. ПрАТ «Радужне» в особі Бичкова В.О. надало, для виконання робіт підйомний кран, також був задіяний у роботі електрик Устінов Є.В., водій Бившук Б.П., помічник ДІМ Романюк В.Л., робітник КП «Великокопанівське» Шапурін Є.Ю.
КП «Великокопанівське» виділило кошти на заміну комплекту обладнання для арт свердловини у розмірі 102 000 грн.
« повернутися