Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Чи бути Олешківському сміттєзвалищу на території Великокопанівської ОТГ?

До Великокопанівської сільської ради надійшла заява від виконавчого комітету Олешківської міської ради в особі голови Д. М. Воронова щодо визначення можливих земельних ділянок, які знаходяться в межах Великокопанівської об’єднаної територіальної громади під розміщення полігону для твердих побутових відходів, орієнтовною площею 10 га. 
Для обговорення даного питання земельним відділом було проведено засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, будівництва та охорони навколишнього середовища Великокопанівської сільської ради. 
Заслухавши вище зазначений лист, члени земельної комісії прийняли категоричне рішення відмовити у виділенні земельної ділянки Олешківській міській раді під розміщення полігону для твердих побутових відходів у зв’язку з тим, що на території Великокопанівської сільської ради досить обмежена кількість вільних земельних ділянок, а також додаткова кількість сміття призведе до забруднення навколишнього середовища та погіршення екології. 


Земельний відділ« повернутися до списку новин