Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Підтримаймо пташину взимку!

Усім відомо, що природу необхідно берегти. Але слід робити не на словах, а на ділі. Так, птахи є не лише окрасою довкілля, а й виконавцями прекрасних пісень. Вони – ще й захисники лісів, парків, які як відомо, є легенями нашої планети. А тому їм теж потрібно приділити належну увагу.

Зима – один із найскладніших періодів у житті птахів. Рясний сніговий покрив згубно впливає на птахів, що залишаються разом з нами, а також брак і недоступність корму – основного джерела поповнення енергетичного запасу, без якого неможлива нормальна життєдіяльність організму. Значна частина енергії взимку витрачається на підтримку температури тіла, яка у птахів становить від 39 до 45 градусів за Цельсієм. Птахи, які залишилися зимувати, весь короткий день шукають їжу. Одні споживають свої запаси, інші – клюють плоди, ягоди та насіння рослин.

Ось чому так життєво необхідно підгодовувати птахів взимку.

Так як погодні умови ці дні досить складні - із великою кількістю снігу та низькою температурою, просимо підгодовувати пташок різноманітними кормами. Найголовніше, залучайте своїх дітей до цієї доброї справи. Ви виховуєте добросердечну дитину! Людина, яка почала добру справу, не залишиться до неї байдужою надалі. А чим більше в нас буде небайдужих, чуйних людей до своєї природи, тим менше будемо боятись за все, що нині живе, мусить жити і завтра!

Комунальне підприємство «Великокопанівське» сьогодні розвішували сало та м’ясо на гіллі дерев у парку. Просимо долучитися до такої ініціативи  і Вас! Це може бути будь-який спосіб.

Подбаємо про пташок узимку, і вони віддячать вам влітку та на весні.

Приєднуйтесь заради майбутнього!« повернутися до списку новин