Суботник у с-щі Абрикосівка

Дата: 22.09.2017 14:05

Фото без опису22.09.2017 року на території кладовища селища Абрикосівка , було організовано суботник, в якому взяли участь працівники сільської ради, КП «Великокопанівське», бібліотеки, сільського будинку культури та приєдналася небайдужа мешканка селища пенсіонерка Павлюченко Тамара Антонівна, робітник СФГ «Гріндлейк» Головачов Олександр Миколайович. Висловлюємо велику подяку Дардан А.О. за надання транспорту для підвозу людей. Було скошено траву, прибрано сміття на території кладовища та біля нього, встановлено туалет.

Нажаль, деякі громадяни, які прибирають на могилах своїх близьких, сміття кидають просто під огорожу, тому, велике прохання до людей, які відвідують кладовище, викидайте сміття у визначеному місці, яке знаходиться перед воротами кладовища!!!!