Овочі дешевшають

Дата: 07.08.2017 14:12

Фото без описуЙде зниження цін...

Як повідомляє джерело "Херсон Daily" (https://khersondaily.com/news/tsini-na-produkti-postupovo-znizjatsja), у серпні ціни на продукти, в тому числі і на свинину, яка помітно подорожчала останнім часом, будуть знижуватися.

Можливе зниження цін на свинину буде коливатися в межах 2-5%, так як високий рівень вартості свинини стимулював зростання цін і на суміжних ринках і привів до активізації імпорту, відзначають аналітики.

У липні ціни на овочі та фрукти вже впали в межах 5 – 22% в залежності від продукту. У серпні овочі та яблука продовжать дешевшати – зниження цін складе 15-20%, що обумовлено збільшенням пропозиції на ринку, відзначають експерти.

Вартість бакалійної продукції не зазнала істотних змін, за винятком гречки, ціна якої знизилася на 5%.

Чи подорожчають овочі восени? Питання залишається відкритим.