ПОДЯКА

Дата: 14.08.2017 14:16

До Великокопанівської сільської ради знову звернувся відділ агропромислового розвитку районної державної адміністрації про можливість надання волонтерської допомоги овоче-баштанною продукцією збройним силам, розташованим на Олешківському полігоні.

На дане прохання відгукнувся фермер с-ща Абрикосівка  Дардан Андрій Олександрович. Він надав волонтерську допомогу збройним силам, розташованим на Олешківському полігоні, у вигляді  200 кг винограду та 100 кг. персика.

Шановний Андрію Олександровичу! Ваша допомога - це неоціненний внесок у розвиток благодійності. Добрі справи не залишаються непоміченими - вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Ми дуже вдячні, що є такі небайдужі люди, як Ви!

Начальник відділу – спеціаліст із земельних питань І категорії        Комар О.В.